Stylizacja rzęs

Każda z nas marzy o pięknym uwodzicielskim spojrzeniu i pięknych długich rzęsach. W naszym salonie wykonujemy stylizację rzęs Metodą 1:1. Zabieg ten optycznie powiększa oko i pozwala nam zaoszczędzić trochę czasu przy porannym makijażu.

Metoda 1:1 polega na doklejeniu jednej sztucznej rzęsy do jednej naturalnej. Rzęsy przeznaczone do wykonywania tego zabiegu wyglądają bardzo naturalnie. Przed wykonaniem stylizacji rzęs dobieramy każdej klientce indywidualnie odpowiedni rodzaj rzęs tak aby spełnić oczekiwania i otrzymać oczekiwany efekt. Rzęsy możemy zagęścić, wydłużyć dobierając przy tym właściwy i pasujący skręt. Efekt utrzymuje się od 4 do 6 tygodni. Uzupełnienie powinno być wykonywane co ok 3 tygodnie. Aplikacja jest całkowicie bezbolesna. Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej na zamkniętym oku, trwa ok 2,5 godziny i pozwala na odrobinę relaksu i odprężenia.

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest niezwykle popularne wśród kobiet na całym świecie, lecz żeby osiągnąć oczekiwany efekt, wcale nie musisz korzystać z usług zagranicznych salonów piękności, gdyż tę skuteczną metodę stosujemy w Beauty Ink Studio w mieście Wrocław. Zapomnij o sztucznych rzęsach, które wywołują uczulenie lub odpadają. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 pozwala osiągnąć niezwykle naturalny efekt, dzięki temu, że każda naturalnie rosnąca rzęsa zostaje wzmocniona rzęsą sztuczną – pozwala to na stworzenie efektu grubych, długich i mocnych rzęs. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego. Sztuczne rzęsy dobierane są kolorystycznie do rzęs Klientki, a duże znaczenie mają ilość i waga doklejonych rzęs – dzięki naszemu doświadczeniu nie ma mowy o przeciążeniu naturalnych rzęs sztucznymi lub zostawieniu niezapełnionych przestrzeni między rzęsami.

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem, który pozwala znacznie zaoszczędzić czas, gdyż przedłużone rzęsy są piękne i nie wymagają dodatkowego, codziennego malowania. Sztuczne rzęsy są również odporne na warunki atmosferyczne – Wrocław jest miastem, w którym pogoda lubi się zmieniać, ale nasze Klientki nie muszą się martwić deszczem, upałem ani mrozem, gdyż przedłużone rzęsy zachowują się w tych przypadkach jak naturalne. Jeśli planujesz pierwszy raz przedłużyć rzęsy, zapoznaj się z poniższym mini poradnikiem, by odpowiednio o nie zadbać.

Jak dbamy o rzęsy po zabiegu?


- w ciągu pierwszej doby po zabiegu nie należy moczyć rzęs – zbyt duża wilgotność może spowodować uszkodzenie wiązań kleju
- rzęsy należy regularnie przemywać letnią wodą, aby oczyścić je z zabrudzeń i tłuszczu
- nie pocieramy oczu i powiek i nie wyrywamy rzęs
- przy demakijażu oczu zwracamy uwagę aby używane kosmetyki nie zawierały w składzie olei i tłuszczy które mogłyby rozpuścić klej
- unikać spania na brzuchu twarzą na poduszce
- rzęsy należy codziennie czesać specjalną szczoteczką, którą każda Klientka otrzymuje po zakończonym zabiegu.